"Aktywne wsparcie domowe i stacjonarne" projekt dla mieszkańców Poznania

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROJEKTU

Zgodnie z umową nr ZSS-VII.526.6.6.2017 o realizację zadania publicznego:

Poprawa stanu fizycznego i psychicznego osób niepełnosprawnych,

Fundacja ORCHidea otrzymała dotację ze środków budżetu Miasta Poznania

i będzie realizowała , w okresie styczeń- listopad 2018 r.

projekt pt. „Aktywne wsparcie domowe i stacjonarne”.

Fundacja ORCHidea  w ramach ww. projektu,

Otwiera punkt konsultacyjno-diagnostyczny, w którym mieszkańcy Poznania

z orzeczoną niepełnosprawnością

mogą skorzystać z porady specjalistów, w tym: neurologa,

psychologa, neurologopedy i fozjoterapeuty

oraz

osobom z orzeczoną niepełnosprawnością, zakwalifikowanym przez specjalistę neurologa,

w okresie styczeń – listopad 2018 roku zapewnia  neurorehabilitację domową

(tj. wizyty fizjoterapeuty, neurologopedy

lub psychologa - w zależności od decyzji specjalisty neurologa).

Informacje oraz zgłoszenia do udziału w projekcie należy kierować pod nr 782 271 227 lub adres email fundacjaorchidea@poczta.fm