"Neurorehabilitacja domowa" - projekt dla mieszkańców Gminy Komorniki

W wyniku otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych na terenie

Gminy Komorniki w roku 2017 , Fundacja ORCHidea otrzymała dotację

na realizację zadań z zakresu organizacji zajęć dla osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja ORCHidea zaprasza rodziny osób z niepełnosprawnością ruchową

oraz/lub intelektualną, wynikającą z choroby o podłożu neurologicznym (np. udar mózgu),

do przesyłania pisemnych zgłoszeń w projekcie pt. Neurorehabilitacja domowa”

W ramach projektu, osoby, zakwalifikowane przez specjalistę neurologa,

będą w okresie luty – maj 2017 roku korzystały z

wielospecjalistycznej neurorehabilitacji domowej ( wizyty fizjoterapeuty, neurologopedy lub psychologa).

Pisemne zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Fundacja ORCHidea, ul. Bukowa 55c,

62-052 Walerianowo

Informacje o projekcie można uzyskać pod nr tel. 782 271 227 lub/i