" Wsparcie w chorobie - kompleksowo i nowocześnie". Co to oznacza?

Na przykładzie Pana Walentego:
1. Terapia z wykorzystaniem rekawiczki stymulującej korę mózgową.
2. Fizjoterapia z doświadczonym rehabilitantem.
3. Terapia neurologopedyczna z terapeutą specjalizującym się w pracy z dorosłymi osobami po udarach/urazach.
4. Stymulacja z wykorzystaniem programów mutimedialnych.
5. Choreoterapia ( pierwsze zajęcia już pod koń.września).
Każda z 20 osób ma ustalany Indywidualny Plan Terapii.
Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Zapraszamy do galerii prezentującej przebieg naszych działań w projekcie!