"WSPÓLNA PRZESTRZEŃ Os. Grunwald Północ"

15 czerwca w godz. 8.30 do 11.30 DRZWI OTWARTE. Zapraszamy do nas i podzielenia się pomysłami na WSPÓLNĄ PRZESTRZEŃ.

29 czerwca w godz. 10-12.00 warsztaty ORIGAMI.

06 lipca w godz. 10-12.00 warsztaty DECUPAGE (ozdabiamy ramki do zdjęć, świeczki i wieszaki na ubrania).

13 lipca w godz. 10-12.00 manufaktura mydełka. Własnoręczni zrobimy mydlane różyczki, lizaki i inne figury.

03 sierpnia 10-12.00 wypalanie w drewnie tzw. pirografy.

10 sierpnia 10-12.00 spacer do Lasku Marcelińskiego połączony z piknikiem.

17 sierpnia w godz. 10-12.00 "Planszówki" (gry logiczne, pamięciowe i logiczne).

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących prace Uczestników warsztatów!