Akcja na Facebooku "POMAGAM na 5+"

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję „POMAGAM NA 5+”

Możesz nam pomóc na 5 różnych sposobów lub w każdy z tych sposobów:

1. Zrób zlecenie stałe w wysokości symbolicznego zł, które co miesiąc zasili konto Fundacji ORCHidea. Nr konta: 27 1020 4027 0000 1102 1334 5931
  2. Zaproś 5 znajomych do wzięcia  udziału w wydarzeniu „POMAGAM NA 5+”.
  3. Zaproś znajomych do polubienia FanPage Fundacji ORCHidea.
  4. Odwiedź naszą stronę www.fundacjaorchidea.pl, zapoznaj się z naszą działalnością i  zachęć do tego samego 5 przyjaciół.
  5. Uzyskaj plus do piątki,  zwiększając każdą wyżej wymienioną  5-tkę:).

Fundacja ORCHidea od ponad roku aktywnie działa na rzecz dorosłych osób i seniorów z deficytami neurologicznymi

(m.in. po udarach i urazach mózgu, guzach mózgu, z chorobami otępiennymi). Podopieczni Fundacji, to osoby,

które wymagają stałego wielospecjalistycznego wsparcia (m.in. neurologa, psychologa, neurologopedy i/lub fizjoterapeuty).

Terapia jest długoterminowa i kosztowna, a zarazem konieczna.

Dotychczasowe działania Fundacji opierały się głównie o wolontaryjne działania zespołu Fundacji

oraz projektowe inicjatywy (niestety, ograniczone w czasie).

Po roku, już wiemy, że bez darczyńców, bez sponsorów wśród firm, bez zaangażowania władz lokalnych,

Fundacja nie może rozszerzeć swoich działań ani ich kontynuować tak długo, jak wymaga tego osoba chora.

Stąd prośba o włączenie się w akcję „POMAGAM NA 5+”. Dziękujemy!!!