Akcja "Zając". Nie przechodzę obojętnie! 19-28.03.2016 r.

Fundacja ORCHidea serdecznie zaprasza do włączenia się w Akcję "Zając"!!
Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, przygotowujemy się do nich, by jak najpiękniej je ...spędzić.. Obok nas są osoby samotne, chore, które nie liczą na odwiedziny "zajączka".
Nie przechodźmy obok tych osób obojętnie! Sprawmy im niespodziankę i przekażmy drobny świąteczny upominek.
Może tabliczkę czekolady, która osłodzi samotne Święta, może zapachową świeczkę, która umili świąteczny wieczór?
Zachęcamy do przesyłania zdjęć z obdarowaną przez nas osobą. Pragniemy stworzyć tablicę, którą umieścimy na naszej stronie www.
Dla pierwszych 10 osób, które włączą się w Akcję "Zając" przewidujemy drobne upominki:).
A zatem! Do dzieła!

Zapraszamy także firmy do przyłączenia się do Akcji "Zając". Nie przechodzę obojętnie!

Państwa wplaty na konto Fundacji zostaną przeznaczone na upominki dla osób potrzebujących.