Drzwi Otwarte w Fundacji ORCHidea 03.10.2017

W dniu 3 października 2017 podczas "Drzwi Otwartych" w naszej Fundacji gościliśmy osoby zainteresowane naszymi działaniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy odzwiedzili nas w siedzibie Fundacji za zainteresowanie, miłe słowa i ciekawe rozmowy.

Takie spotkania dodają nam jeszcze więcej chęci i motywacji do dalszych działań!

Dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych aktywności na stronie internetowej, profilu Facebookowym i osobiście podczas kolejnych spotkań.

Do zobaczenia !!!