Dzielimy się z Wami podziękowaniami, które dostaliśmy od Urzędu Miasta Poznania za udział w Festynie "Poznań dla Zdrowia i Rodziny - Bądźmy Razem"

Fundacja ORCHidea w ramach Festynu oferowała Poznaniakom specjalistyczne konsultacje z zakresu ochrony i profilaktyki zdrowia, mieliśmy okazję przedstawić naszą ofertę działań skierowaną dla seniorów oraz osób z deficytami neurologicznymi, po udarach i urazach mózgu.

Było nam bardzo miło uczestniczyć w tak ważnym i potrzebnym projekcie!

Razem możemy pomagać jeszcze więcej! Czekamy w gotowowości na kolejne takie inicjatywy!

Poniżej zamieszczamy oficjalne podziękowania.