Fundacja ORCHidea podczas targów Viva Seniorzy 2018

W miniony weekend mieliśmy okazję przedstawić się i zaprezentować naszą ofertę wszystkich Seniorom, który brali udział w targach Viva Seniorzy 2018 oraz odwiedzili nasze stoisko!

Było nam bardzo miło przedstawić nasze działania oraz dotychczasowe osiągnięcia i przede wszystkim zachęcić do korzystania z naszej oferty skierowanej dla osób z deficytami neurologicznymi oraz seniorów, którą cały czas poszerzamy oraz urozmaicamy!

Zapraszamy do galerii!