Kompendium przygotowane przez Fundację ORCHidea dla osób po przebytym udarze mózgu oraz ich rodzin przeszło już do fazy testowania !

Obecnie trwa testowanie stworzonego przez Nas kompendium, które ma być źródłem niezbędnych informacji dla osób, które przebyły udar mózgu oraz ich opiekunów.

Testowanie odbywa się w dwóch grupach - wśród pacjentów oddziału udarowego oraz w grupie kontrolnej.

Jesteśmy już po częściowej analizie zebranych  dotychczas ankiet i dzielimy się z Wami ich wstępnymi wynikami, zachęcamy do zapoznania się!