Nasze Kompendium dla osób po przebytym udarze mózgu i ich rodzin jest już gotowe!

Z ogromną radością informujemy, że tworzone przez nas Kompendium zawierające najistotniejsze informacje dla osób po przebytym udarze mózgu i ich rodzin jest już gotowe!

Bardzo się cieszymy i nie możemy się doczekać efektów dalszej pracy - przed nami faza testowania innowacji, z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Kompendium powstaje w ramach projektu WINS Wielkopolskie Innowacje Społeczne.

Więcej informacji na temat projektu i przygotowywanej przez nas innowację można znależć na naszym blogu:

www.inkubatorwins.pl/innowacja-fundacja-orchidea-procedura