Półmaraton "Szansa dla chorych z zanikiem mięśni" 26.03.2017 r. godz. 9.00

ęOrganizatorem Biegu Charytatywnego "Szansa dla chorych z zanikiem mięśni" jest Towarzystwo Naukowe im. I.J.Paderewskiego. Bieg odbędzie się podczas masowej imprezy, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Informacje szcegółowe na www.tnpaderewski.wix.com

Zapraszamy wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los osób z tą podstępną chorobą.

Biegowi towarzyszy akcja społeczna "Wyjdź z cienia" , skierowana do osób chorujących na zanik mięśni.

Fundacja ORCHidea jest partnerem TNP i wspiera w zakresie rozpowszechniania informacji.