connection
KRS 0000586006

WSPIERAMY osoby z deficytami neurologicznymi, wymagające wielospecjalistycznego wsparcia oraz seniorów,  u których dbamy o poprawę funkcjonowania poznawczego.

Naszym celem jest stworzenie w Poznaniu profesjonalnego wielospecjalistycznego centrum diagnozy i terapii, w którym osoby potrzebujące znajdą niezbędną wielospecjalistyczną pomoc.

więcej »

A A A

Pro Neuro - szkolenia i warsztaty

Organizujemy szkolenia i warsztaty, których celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat występujących trudności spowodowanych chorobami neurologicznymi.  Edukujemy z zakresie radzenia sobie z tymi trudnościami (zaburzenia pemięci, koncentracji, mowy etc.), mając na celu poprawę jakości życia.

 

Spotkania dedykowane są różnym grupom osób (dorośli z chorobami neurologicznymi, seniorzy), w zależności od występujących trudności, m.in. zaburzenia mowy, zaburzenia pamięci i innych funkcji wyższych.

 

Warsztaty odbywają się w grupach max.10-osobowych, co daje możliwość prowadzenia ich w  interaktywnej formie.

 

Dzielimy się również swoją wiedzą i doświadczeniem, poprzez organizowanie szkoleń dla osób w przyszłości planujących pracę z osobami wymagającymi  wielospecjalistycznej terapii. Opłaty za szkolenia przeznaczamy w 100% na cele statutowe Fundacji, z szczególnym naciskiem na specjalistyczną terapię.

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby osób, chcących skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób tworzących i współpracujących z Fundacją ORCHidea. Zachęcamy do kontaktowania się z nami  zarówno osoby chcące wziąć udział w naszych aktywnościach, jak i organizacje będące zainteresowane podjęciem wspólnych działań na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń dostępne są na stronie www.proneuro.pl .

  

Osoby zainteresowane prosimy o kontaktowanie się z nami.

Jak wesprzeć nasze działania?

Dziękujemy

Swoje działania realizujemy, między innymi, dzięki hojności i wsparciu darczyńców.

Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

więcej »

Wolontariat

Zachęcamy studentów, absolwentów i specjalistów kierunków: medycyna, psychologia, logopedia, fizjoterapia i inne pokrewne, do podjęcia współpracy z Fundacją ORCHidea,  jako wolontariusze działający dla dobra naszych podopiecznych.

więcej »

Wpłaty i darowizny

Swoje działania realizujemy, między innymi, dzięki hojności i wsparciu darczyńców.

Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

więcej »