Procedura szpitalna oraz Kompendium zawierające niezbędne informacje dla osób, które przebyły udar mózgu oraz ich rodzin i opiekunów w ramach projektu WINS Wielkopolskie Innowacje Społeczne gotowe do udostępnienia!

Z ogromną radością informujemy, że stworzone przez Fundację ORCHidea Kompendium zawierające najistotniejsze informacje dla osób po przebytym udarze mózgu i ich rodzin jest już gotowe i możemy się nim z Wami podzielić!

Stworzona przez nas procedura szpitalna była w ostatnich miesiącach testowana i obecnie jest już gotowa do wprowadzenia na oddziały neurologiczne oraz udarowe!

Kompendium i procedura powstała w ramach projektu WINS Wielkopolskie Innowacje Społeczne.

Poniżej zamiszeczamy pliki zawierające Kompendium oraz Procedurę Szpitalną, zapraszamy do zapoznania się i przekazywania informacji dalej!

Dołączamy również plik komendium z możliwością edycji dla innych województw, pozwalający dostosować treść (np. listy placówek oferujących pomoc dla osób po udarze mózgu).

W celu edycji pliku pdf można skorzystać z darmowego programu Adobe Acrobat Reader dostępnego do pobrania w linku podanym poniżej.