Projekt "Punkt specjalistycznego wsparcia" dla mieszkańców powiatu poznańskiego

Projekt "Punkt specjalistycznego wsparcia" współfinansowany jest ze środków budżetu Powiatu Poznańskiego.

Skierowany jest do osób z niepełnosprawnością wynikającą z uszkodzenia mózgu np. po udarze lub urazie mózgu.

Zakłada pomoc specjalistów: neurologa, neurologopey, psychologa i/lub fizjoterapeuty. Osoby potrzebujące mogą skorzystać z porady specjalisty.

Informacje pod nr tel. 782 271 227 lub pod adresem fundacja orchidea@poczta.fm