Projekt "Wielospecjalistyczna neurorehabilitacja"

Projekt  „Wielospecjalistyczna neurorehabilitacja”

skierowany jest do  osób z deficytami neurologicznymi (np. po udarach i urazach mózgu lub z demencją),

bez orzeczenia o niepoełnosprawności,

które wymagają wielospecjalistycznego wsparcia w postaci konsultacji lub terapii.

W ramach projektu realizowane będą wizyty specjalisty neurologa, psychologa, neurologopedy lub fizjoterapeuty

(także wizyty domowe, po kwalifikacji lekarza neurologa).

Pisemne zgłoszenia neleży przesyłać na adres Fundacji: ul. Bukowa 55c, 62-052 Walerianowo

lub fundacja.orchidea@gmail.com.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 782 271 227