Projekt "Współna Przestrzeń" Inicjatywy Społeczne PZU - oddaj głos na nasz projekt!

Prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt, możesz głosować codziennie!

Poniżej link:

W ramach projektu WSPÓLNA PRZESTRZEŃ chcielibyśmy kontynuować rozpoczęty cykl spotkań dla mieszkańców Poznania, mający na celu ich aktywizowanie psychoruchowe.
W ramach dotychczasowych działań (od czerwca 2018) Fundacja stworzyła biblioteczkę oraz zbiór różnego rodzaju gier, z którego mogą korzystać mieszkańcy. Działania były finansowane z mikrograntu oraz dzięki zaangażowaniu wolontariuszy.

Chcielibyśmy kontynuować działania, które cieszą się zainteresowaniem mieszkańców i skłaniają ich do wyjścia z domu. W ramach WSPÓLNEJ PRZESTRZENI chcielibyśmy organizować:
1. Warsztaty decupage
2. Manufakturę mydełka
3. Scrapbooking (ozdabianie kartek i albumów)
4. Planszówki (gry logiczne i rodzinne)
5. Wspólne wyjścia do kina i spotkania piknikowe.
6. Spotkania aktywizujące z użyciem programów stymulujących procesy poznawcze (Exememory, Pamięć, Neuroforma)
7. Wsparcie specjalistów (psycholog, rehabilitant i in.)