Warsztaty "Diagnoza afazji" 13.05.2017

Warsztaty dotyczące diagnozy dorosłych pacjentów z afazją.
Spotkanie zostanie przeprowadzone w interaktywnej formie,

sprzyjającej dyskusji oraz wymianie doświadczeń.
Podczas spotkania zostaną:
- omówione trudności diagnostyczne, z jakimi boryka się terapeuta pacjenta z afazją,
- omówione zostaną dostępne skale i testy
- wyjaśnione zostaną zagadnienia związane z afazją.
Szkolenie poprowadzi Aleksandra Orchowska, dyplomowany neurologopeda z doświadczeniem klinicznym

w pracy z dorosłymi pacjentami, mającymi zaburzenia mowy, wynikajace z uszkodzenia o.u.n.
Koszt szkolenia wynosi 180 zł i w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji ORCHidea.
Uczestnicy otrzymają certyfikat.
W trakcie szkolenia zostanie zapewniony poczęstunek (kawa, herbata, soki, słodkości).