Warsztaty "Diagnoza afazji w praktyce" 13.05.2017

W dniu 13 maja 2017 r. odbyły się w biurze Fundacji ORCHidea rzy ul. Bułgarskiej 86/1 w Poznaniu, warsztaty pt. "Diagnoza afazji w praktyce". Uczestniczkami warsztatów były osoby czynnie zajmujace się terapią logopedyczną. warzstaty były przeprowadzone w interaktywnej formie, stanowiły okazję do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy. Prowadząca podzieliła się swoimi doswidczeniami, przeanalizowała dostępne testy i skale, wykorzystywane do diagnozy afazji.