connection
KRS 0000586006

WSPIERAMY osoby z deficytami neurologicznymi, wymagające wielospecjalistycznego wsparcia oraz seniorów,  u których dbamy o poprawę funkcjonowania poznawczego.

Naszym celem jest stworzenie w Poznaniu profesjonalnego wielospecjalistycznego centrum diagnozy i terapii, w którym osoby potrzebujące znajdą niezbędną wielospecjalistyczną pomoc.

więcej »

A A A

Wpłaty i darowizny

Swoje działania realizujemy między innymi dzięki hojności i wsparciu darczyńców. Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

 

Wpłać online darowiznę za pośrednictwem szybkich przelewów . Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i klikniesz przycisk "WSPIERAM".


Podaj swój adres e-mail:
Podaj kwotę darowizny:

 

Fundację można także wspierać poprzez wpłaty pieniężne dowolnej wysokości na nasze konto: 18 1750 0012 0000 0000 3706 6389

 

Fundacja ORCHidea z dniem 08.10.2018 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego - OPP!

Można zatem wspierać nasze działania również poprzez przekazanie nam 1% podatku!

 

Można nas również wspierać poprzez darowizny rzeczowe m. in. materiały biurowe (papier do ksero, długopisy etc.) lub  środki czystości etc.  Każda darowizna rzeczowa pozwala zaoszczędzić pieniądze, które mogą być wykorzystane na bezpośrednią pomoc naszym podopiecznym w formie konsultacji specjalistycznych.

 

Robiąc zakupy on-line możesz wesprzeć Fundację ORCHidea i pomóc osobom potrzebującym.

  1. Wejdź na stronę FaniMani
  2. Kliknij "Wspieram za darmo"
  3. Wybierz sklep, np. Empik, Matras, 5-10-15, Smyk i in.
  4. Zrób zakupy

 To proste i bez dodatkowych kosztów! Dziękujemy!

 

Wsparciem będą również bezpłatne usługi, np. drukarskie czy transportowe. Zachęcamy wszystkie firmy do działań na rzecz Fundacji, a tym samym na rzecz osób zmagających się z chorobami i ich konsekwencjami.

 

Osoby, które zechcą wesprzeć nasze działania prosimy o kontaktowanie się z Fundacją

Jak wesprzeć nasze działania?

Dziękujemy

Swoje działania realizujemy, między innymi, dzięki hojności i wsparciu darczyńców.

Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

więcej »

Wolontariat

Zachęcamy studentów, absolwentów i specjalistów kierunków: medycyna, psychologia, logopedia, fizjoterapia i inne pokrewne, do podjęcia współpracy z Fundacją ORCHidea,  jako wolontariusze działający dla dobra naszych podopiecznych.

więcej »

Wpłaty i darowizny

Swoje działania realizujemy, między innymi, dzięki hojności i wsparciu darczyńców.

Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

więcej »