"Aktywny Grunwald"

Spotkanie organizowane przez Fundację  dawało możliwość podzielenia się refleksjami,

uwagami i spostrzeżeniami mieszkańców

oraz  stanowiło zachętę do międzypokoleniowej współpracy obywatelskiej, poprzez wspólną aktywność

( m.in. „burza mózgów” dotycząca możliwości i

sposobów aktywnego spędzania czasu, integrującego mieszkańców oraz sposobów aktywizowania

„biernych” mieszkańców Osiedla Grunwald Północ).

Udział Członków Rady Osiedla pozwolił na bezpośrednie przekazanie spostrzeżeń i  refleksji mieszkańców,

osobom mającym wpływ na podejmowane decyzje,

dotyczące działań na rzecz lokalnej społeczności.