Chcę pomóc

Swoje działania realizujemy między innymi dzięki hojności i wsparciu darczyńców. Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

Przelew

Fundację można także wspierać poprzez wpłaty pieniężne dowolnej wysokości na nasze konto: 18 1750 0012 0000 0000 3706 6389

Szybki przelew

Wpłać online darowiznę za pośrednictwem szybkich przelewów - Przelewy 24. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i klikniesz przycisk "WSPIERAM".

Podaj swój adres e-mail:
Podaj kwotę darowizny:
Książka

Cena książki to 60 złotych. Przychód ze sprzedaży książki w całości przeznaczany jest na działalność statutową fundacji tj. wsparcie dorosłych osób z deficytami neurologicznymi. Istnieje możliwość wysłania książki (po uregulowaniu należności także za wysyłkę dodatkowo ok. 10-12 zł ). Dotyczy pozycji „NEUROSESJE” oraz „POMYLŚny trening”.

Fundacja ORCHidea z dniem 08.10.2018 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego - OPP!

Można zatem wspierać nasze działania również poprzez przekazanie nam 1,5% podatku!

Można nas również wspierać poprzez darowizny rzeczowe m. in. materiały biurowe (papier do ksero, długopisy etc.) lub środki czystości etc. Każda darowizna rzeczowa pozwala zaoszczędzić pieniądze, które mogą być wykorzystane na bezpośrednią pomoc naszym podopiecznym w formie konsultacji specjalistycznych.

Robiąc zakupy on-line możesz wesprzeć Fundację ORCHidea i pomóc osobom potrzebującym.

FaniMani.pl - Portal, dzięki któremu robiąc zakupy przez internet możesz wspomóc Fundację ORCHidea w działaniach na rzecz pomocy osobom dorosłym w powrocie do zdrowia m.in. po udarze/urazie mózgu.

1. Wejdź na stronę FaniMani
  2. Kliknij "Wspieram za darmo"
  3. Wybierz sklep, np. Empik, Matras, 5-10-15, Smyk i in.
  4. Zrób zakupy

To proste i bez dodatkowych kosztów! Dziękujemy!

Wsparciem będą również bezpłatne usługi, np. drukarskie czy transportowe. Zachęcamy wszystkie firmy do działań na rzecz Fundacji, a tym samym na rzecz osób zmagających się z chorobami i ich konsekwencjami.

Osoby, które zechcą wesprzeć nasze działania prosimy o kontaktowanie się z Fundacją