Fundacja ORCHidea, wspolnie z wolontariuszami z firmy GSK, wyremontowała pokój 19-letniej Oli.

Prezentujemy kilka zdjęć oraz krótki filmik przedstawiający co o swoim nowym pokoju myśli Ola!

Link do filmu:

Zamieszczamy poniżej również list z podziękowaniem, który sprawił nam ogromną radość!

Dziękujemy!

Dzięki Centrum PISOP, które wskazało Fundację ORCHidea,  20 kwietnia, w ramach Orange Day i akcji pracowniczego wolontariatu pracowników firmy GSK moglismy wyremontować pokój 19-letniej Oli z Poznania, która w 2014 roku doznała urazu mózgu w wyniku wypadku i w konsekencji była w śpiączce przez 10 miesiący.

Jest aktywnie rehabilitowana, m.in. przez neurologopedę z Fundacji ORCHidea.