Grupa Wsparcia dla rodzin i opiekunów osób, które przebyły udar mózgu oraz zmagają się z innymi chorobami neurologicznymi

W ramach projektu "Wielospecjalistyczna rehabilitacja w zasięgu ręki" ogranizujemy dla Państwa spotkania o charakterze grupy wsparcia dla rodzin i oiekunów osób chorujących neurologicznie, m.in. osób, które przebyły udar mózgu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 12 pażdziernika w godzinach od 17.00 do 20.00 w siedzibie Fundacji ORCHidea przy ul. Bułgarskiej 86/1 w Poznaniu.

W imieniu prowadzących spotkania psychologów Fundacji Anny Lenartowicz i Anny Rajewskiej zapraszamy!!!

Zapisy pod numerem telefonu 601 493 705