Konferencja pt. "Jak spowalniać procesy starzenia?

Fundacja ORCHidea, po raz pierwszy miała okazję uczestniczyć w SENIORALNYCH, w ramach których zorganizowała konferencję pt. "Jak spowalniać procesy starzenia się"

Prelegenci uczestniczący w konferencji zwrócili uwagę na zmieniającą  się z wiekiem rzeczywistość

(pogorszenie kondycji psychofizycznej) i dali wsparcie w zakresie informacji

oraz sposobów radzenia sobie z tymi zmianami (przykłady ćwiczeń, możliwości terapii).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji oraz prelegentom.

Centrum Inicjatyw Senioralnych wraz z Partnerami, czterema poznańskimi uniwersytetami trzeciego wieku, zapoczątkowało w październiku 2011 r. nową tradycję w postaci Senioraliów*

– wydarzenia o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanego do mieszkańców Poznania i okolic.