connection
KRS 0000586006

WSPIERAMY osoby z deficytami neurologicznymi, wymagające wielospecjalistycznego wsparcia oraz seniorów,  u których dbamy o poprawę funkcjonowania poznawczego.

Naszym celem jest stworzenie w Poznaniu profesjonalnego wielospecjalistycznego centrum diagnozy i terapii, w którym osoby potrzebujące znajdą niezbędną wielospecjalistyczną pomoc.

więcej »

A A A

Projekt pt. "Aktywna integracja międzypokoleniowa mieszkańców Osiedla Grunwald Północ"

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie pt.

Aktywna integracja międzypokoleniowa mieszkańców

Osiedla Grunwald Północ”.

 

W piątek 12 sierpnia 2016, w godz. 13-16.00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie, podczas którego uczestnicy otrzymają książki, zawierające zbiór krzyżówek, rebusów i innych ćwiczeń stymulujących pracę mózgu i poznają inne formy aktywnego spędzania wolnego czasu.

W piątek 19 sierpnia 2016, w godz. 13-16.00  zapraszamy na bezpłatne zajęcia manualne z robienia szablonów na torbach bawełnianych, które uczestnicy będą mogli użytkować na co dzień.

Powyższe spotkania odbędą się w  Centrum Inicjatyw Lokalnych w WRK przy ul. Bukowskiej 27/29 w Centrum Bukowska w Poznaniu.

 

We wtorek 30 sierpnia 2016 w godz. 13-15.00zapraszamy na wspólną kawę/herabtę i ciasto, do lokalu SKARBIEC SMAKÓW przy ul. Marcelińskiej 54, by porozmawiać o pożądanych działaniach organizowanych dla mieszkańców Grunwaldu.

 

Zapisy na spotkania pod nr tel. 782 271 227 i adresem: fundacja.orchidea@gmail.com

Można również zgłaszać się do siedziby Rady Osiedla Grunwald Północ, by zadeklarować chęć uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona!! ZAPRASZAMY!!

 

 

Projekt jest skierowany do mieszkańców Grunwaldu Północ w wieku do 35 lat oraz po 60 r.ż. Wspólnie aktywnie spędzimy wolny czas!!

 

Projekt współfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i wspierany przez Federację WRK.

 

Jak wesprzeć nasze działania?

Dziękujemy

Swoje działania realizujemy, między innymi, dzięki hojności i wsparciu darczyńców.

Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

więcej »

Wolontariat

Zachęcamy studentów, absolwentów i specjalistów kierunków: medycyna, psychologia, logopedia, fizjoterapia i inne pokrewne, do podjęcia współpracy z Fundacją ORCHidea,  jako wolontariusze działający dla dobra naszych podopiecznych.

więcej »

Wpłaty i darowizny

Swoje działania realizujemy, między innymi, dzięki hojności i wsparciu darczyńców.

Przekazane środki wykorzystujemy w całości na wsparcie podopiecznych poprzez terapię wielospecjalistyczną uwzględniającą indywidualne potrzeby.

więcej »