OWRS Wsparcie w chorobie

Rozpoczęcie nowego projektu Fundacji - OWRS Wsparcie w chorobie.

Fundacja ORCHidea zaprasza mieszkańców Poznania z orzeczoną niepełnosprawnością wynikającą z udaru, urazu lub guza mózgu do udziału w projekcie OWRS Wsparcie w chorobie.

W Ośrodku Wsparcia Rehabilitacji Społecznej uczestnicy korzystają z indywidulanego wsparcia specjalistów, treningów umiejętności, grup wsparcia i innych.

Projekt jest realizowany od stycznia do grudnia 2019.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu:

telefon : 782 271 227

email: fundacjaorchidea@poczta.fm