Strefa Kształcenia/Edukacji VII Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych

Fundacja ORCHidea, 16 wrzesnia br., w godz. 10-17.00, serdecznie zaprasza na Plac Wolności w Poznaniu, do Srtefy Kształcenia/Edukacji.

Z okazji VII Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych przygotowaliśmy, wspólnie z:

Fundacją na rzecz Osób Poszkodowanych w Wypadkach "WOJTEK",

Stowarzyszeniem Promocji Dziedzictwa "Kasztelania Ostrowska",

Fundacją Laboratorium sztuki i Dziedzictwa "Inspekt",

Stowarzyszeniem Zostań Gwiazdą Kabaretu oraz

Instytutem Polskiej Gospodarki,  Technologii i Społeczeństwa im. prof. Edwarda Taylora,

MOC ATRAKCJI I DOBREJ ZABAWY KONKURSOWEJ:))