Terapia rękawiczką stymulującą korę mózgową i trening z fizjoterapeutą z wykorzystaniem komputerowych programów rehabilitacyjnych w Fundacji ORCHidea!

W Fundacji oraz we współpracy z naszym projektowym partnerem Centrum Rehabilitacji Leczniczej "Synergia" w Śremie, prowadzimy terapię rękawiczką stymulującą korę mózgową, następnie nasi pacjenci odbywają trening z fizjoterapeutą, który wskazuje odpowiednie ćwiczenia w ramach rehabilitacji.

Terapia odbywa się w ramach projektu " Wielospecjalistyczna neurorehabilitacja w zasiegu ręki", który jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.