VI Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych

VI Poznański Dzień i Tydzień Organizacji Pozarządowych

Już po raz szósty na Placu Wolności w Poznaniu we wrześniu emocji dostarczy Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych.

Tegoroczna edycja odbędzie się 24 września pod hasłem "ROŚNIEMY W SIŁĘ" - inspiracją dla wspólnej imprezy są rośliny, które od ziarenka wzrastają i emanują pięknem i siłą, jak organizacje pozarządowe.

W tym roku Fundacja "ORCHidea" będzie miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu po raz pierwszy. Zapraszamy serdecznie do  Strefy Zdrowia/ Bezpieczeństwa.

24 września zapraszamy na stanowisko Fundacji "ORCHidea" w Strefie Zdrowia i Bezpieczeństwa, gdzie będzie można

porozmawiać ze specjalistą neurologiem, neurologopedą i/lub psychologiem.

28 września w godz. 10-14.00 odbędą się w Centrum Zdrowia przy ul. Hetmańskiej 15  konsultacje neurologopedyczne

dla osób dorosłych, które mają trudności w mowie, spowodowane uszkodzeniem mózgu

(np. udar mózgu, guz mózgu) oraz dla seniorów, u których z wiekiem pojawiły się trudności w słownym porozumiewaniu się.

Zapisy pod nr tel. 782 271 227