Warsztaty "Stymulacja funkcji poznawczych" 03.06.2017

Warsztaty pt. "Stymulacja funkcji poznawczych".
W programie: Omówienie zasad wykorzystania oraz praktycznego zastosowania wybranych metod niefarmakologicznych, służących poprawie funkcji poznawczych oraz wzmacniających pozostałe zasoby chorego, w tym:
- treningi pamięci, procesu uczenia się
- ćwiczenia myślenia przyczynowo - skutkowego
- ćwiczenia funkcji wykonawczych
- ćwiczenia analizy i su=yntezy wzrokowej
- ćwizcenia analizy i syntezy słuchowej
- terapia ukierunkowana na rzeczywistość
- terapia reminescencyjna
- terapia zajęciowa
- terapia walidacyjna
- muzykoterapia...

Warsztaty (grupa max. 8-os.) poprowadzi mgr psychologii Anna, Lenartowicz, z doświadczeniem klinicznym. prowadząca pracuje na oddziale udarowym i neurologicznym w jednym z poznańskich szpitali.
Warsztaty odbęda się w formie praktycznych zajęć i będa stwarzać możliwość wymiany doświadczeń.
Czas warsztatów: 10-15.00. W trakcie zostanie zapewniony poczęstunek.
Koszt: 180 zł (50 zł płatne w chwili zapisania się, a pozostała kwota na 5 dni przed rozpoczęciem warsztatów). Całość zostanie przeznaczone na cele statutowe Fundacji ORCHidea.
Konto Fundacji ORCHidea: 27 1020 4027 0000 1102 1334 5931
Dodatkowe informacje pod nr tel. 782 271 227 lub pod adresem fundacja.orchidea@gmail.com