Udar Mózgu – Procedura szpitalna

PROCEDURA PRZYJAZNA CHORYM I OPIEKUNOM została opracowana w ramach projektu grantowego

„Przepis na wielkopolską innowację społeczną – usługi opiekuńcze dlaosób zależnych”  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Procedura szpitalna oraz kompendium zawierające niezbędne informacje dla osób, które przebyły udar mózgu oraz ich rodzin i opiekunów.

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania zawierające kompendium, procedurę szpitalną oraz kompendium w wersji do edycji.

W celu edycji pliku pdf można skorzystać z darmowego programu Adobe Acrobat Reader dostępnego do pobrania w linku podanym poniżej.