Fundacja ORCHidea – Poznań | Pomoc Osobom Starszym i Chorym

SZKOLENIA

Szkolenia

Warsztaty

Organizujemy szkolenia i warsztaty, których celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat występujących trudności spowodowanych chorobami neurologicznymi, a przede wszystkim sposobów radzenia sobie z tymi trudnościami, mając na celu poprawę jakości życia.

Spotkania dedykowane są różnym grupom osób (dorośli z chorobami neurologicznymi, seniorzy), w zależności od występujących trudności, m.in. zaburzenia mowy, zaburzenia pamięci i innych funkcji wyższych.

Warsztaty odbywają się w grupach max.10-osobowych, co daje możliwość prowadzenia ich w interaktywnej formie.

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem , poprzez organizowanie szkoleń dla osób w przyszłości planujących pracę z osobami wymagającymi wielospecjalistycznej terapii.

Tematyka:

Diagnoza i terapia afazji.

Treningi pamięci.

Diagnoza neuropsychologiczna.

Procesy starzenia się w ujęciu interdyscyplinarnym.

Istnieje możliwość podnajmu sali w fundacji (max. 12 osób)

Terminy warsztatów ustalane są w odpowiedzi na zapotrzebowanie w wybranym temacie.

Informacje pod nr  601 493 705 lub 782 271 227