Dnia 04.02.2021r. odbędzie się szkolenie pt. „Komunikacja z osobą starszą”
Koszt szkolenia to 150 zł.
Tel. kontaktowy : 601 493 705
Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Dnia 05.02.2021r. odbędzie się szkolenie pt. „Afazja – pytania i odpowiedzi”
Koszt szkolenia to 200 zł.
Szkolenie odbywa się stacjonarnie – max. 4 osoby + prowadząca
Tel. kontaktowy : 601 493 705
Więcej informacji o szkoleniu znajduje się w wydarzeniu na stronie fb fundacji.
Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Dnia 18.02.2021r. odbędzie się szkolenie pt. „Zmiany funkcjonowania poznawczego w procesie starzenia się”
Koszt szkolenia to 200 zł, każdy z uczestników otrzyma książkę przeznaczoną do treningu funkcji poznawczych oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
Tel. kontaktowy : 601 493 705

Dnia 26.11.2020 odbędzie się szkolenie pt. „Zmiany funkcjonowania poznawczego w procesie starzenia się”
Szkolenie odbędzie się 26.11.2020 r.
Szkolenie odbywa się online,
w godz. 10.00-13.00.
Tel. kontaktowy : 601 493 705
Więcej informacji o szkoleniu znajduje się w wydarzeniu na stronie fb fundacji – Prozdrowotny Klub Seniora, bądź w aktualnościach na stronie fundacji.

Organizujemy szkolenia dla specjalistów, których celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat występujących trudności spowodowanych chorobami neurologicznymi, a przede wszystkim sposobów radzenia sobie z tymi trudnościami, mając na celu poprawę jakości życia.

Szkolenia dedykowane są różnym grupom osób (dorośli z chorobami neurologicznymi, seniorzy), w zależności od występujących trudności, m.in. zaburzenia mowy, zaburzenia pamięci i innych funkcji wyższych.

Zajęcia odbywają się w grupach max.10-osobowych, co daje możliwość prowadzenia ich w interaktywnej formie.

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, poprzez organizowanie szkoleń dla osób w przyszłości planujących pracę z osobami wymagającymi wielospecjalistycznej terapii.

Tematyka:

Diagnoza i terapia afazji.

Treningi pamięci.

Diagnoza neuropsychologiczna.

Procesy starzenia się w ujęciu interdyscyplinarnym.

Istnieje możliwość podnajmu sali w fundacji (max. 12 osób)

Terminy ustalane są w odpowiedzi na zapotrzebowanie w wybranym temacie.

Informacje pod nr  601 493 705 lub 782 271 227